O naszej firmie

model y 1024x724

Eurodoors – dystrybutor okien, drzwi oraz rolet

Nasza firma istnieje na rynku już ponad 10 lat i przez ten czas stała się cenionym producentem oraz dystrybutorem stolarki okienno-drzwiowej i wielu innych elementów do domów oraz mieszkań. W naszej ofercie znajdziesz drzwi wewnętrzne oraz drzwi zewnętrzne cenionych producentów (jak np. DRE, Porta czy Voster), a także okna, ale nie tylko! Znajdziesz tu również szeroki wybór klamek, rolet oraz parapetów. Proponujemy też bogatą gamę paneli podłogowych i podłóg drewnianych renomowanych firm, takich jak Krono-original czy Swisskrono.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy zaoferować fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiednich produktów, pasujących do wystroju mieszkania oraz najlepiej spełniających potrzeby kupującego. Podobnie jak wykonanie pomiarów jest ono całkowicie darmowe!

Decydując się na zakup drzwi w naszym salonie otrzymasz w pełni kompleksowe usługi oraz profesjonalną opiekę przez cały proces realizacji. Nasza kompetentna i wysoko wykwalifikowana załoga zapewnia indywidualne podejście do każdego klienta oraz dokłada wszelkich starań, by w salonach Eurodoors panowała miła, rodzinna atmosfera.

Wszystkie usługi związane z montażem wykonujemy uczciwie i terminowo. Powierzając nam tę czynność oszczędzasz 15%!

Mamy trzy salony – w Baninie, Pruszczu Gdańskim oraz Tczewie – gdzie zawsze możesz dostać wybrany przez siebie model drzwi „od ręki”. Staramy się wspierać regionalny rynek poprzez przynależność do Klubu Lokalnych Przedsiębiorców.

Serdecznie zapraszamy do Eurodoors!