onas 2019-08-10T14:23:09+00:00
1 1024x399

Eurodoors – dystrybutor okien, drzwi oraz rolet

Nasza firma istnieje na rynku już ponad 10 lat i przez ten czas stała się cenionym producentem oraz dystrybutorem stolarki okienno-drzwiowej i wielu innych elementów do domów oraz mieszkań. W naszej ofercie znajdziesz więc nie tylko okna oraz drzwi cenionych producentów, ale również szeroki wybór klamek, rolet oraz parapetów. Proponujemy też bogatą gamę paneli podłogowych i podłóg drewnianych. Są to produkty renomowanych firm, między innymi Krono-original i Swisskrono. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy zaoferować fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiednich produktów, pasujących do wystroju mieszkania oraz najlepiej spełniających potrzeby kupującego. Podobnie jak wykonanie pomiarów jest ono całkowicie darmowe!

Decydując się na zakup drzwi w naszym salonie otrzymasz w pełni kompleksowe usługi oraz profesjonalną opiekę – od projektu do jego realizacji. Nasza kompetentna i wysoko wykwalifikowana załoga zapewnia indywidualne podejście do każdego klienta oraz dokłada wszelkich starań, by w salonach Eurodoors panowała miła, rodzinna atmosfera. Wszystkie usługi związane z montażem okien, drzwi zewnętrznych czy rolet wewnętrznych wykonujemy uczciwie i terminowo. Powierzając nam tę czynność oszczędzasz 15%!

Mamy dwa salony – w Pruszczu Gdańskim oraz Tczewie – gdzie zawsze możesz dostać wybrany przez siebie model drzwi „od ręki”. Staramy się wspierać regionalny rynek poprzez przynależność do Klubu Lokalnych Przedsiębiorców. Serdecznie zapraszamy do Eurodoors!